yuk_asansoru_(2)_bDepo,alışveriş merkezleri,fabrikalar gibi, yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde  kullanılmak üzere,1500 kg. ile 12.000 kg. kapasiteli olarak imal edilmektedir. 
Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklite binalarda hidrolik çözümlerimiz ile hem konforlu bir seyir yaşayabilir hem de işletme maliyeti açısından oldukça önemli bir tasarruf sağlayabilirsiniz. Uzun bir kullanım ömrüne sahip olacak şekilde tasarlanmış bulunan Burlift Yük asansör kabinlerinin duvarları ve kapıları da çelik levhalardan imal edilmektedir.

Yük Asansörü kapılarında, asansörün kapasitesine eşit düzeyde taşımacılık yüklerini destekleyecek ve kaldıracak biçimde tasarlanmış eşikler bulunmaktadır.

10838Kaymaz, baklava desenli zemin kaplaması, hem ağır yüklere destek olur hem de kaymaya karşı ekstra bir koruma sağlar. Burlift yük asansörünüz, tüm yerel ve ulusal asansör standartlarına ve elektrik tüzükleri ve normlarına uygun olarak kurulacak ve monte edilecektir.Burlift, Yük Asansörleri dizisinin tüm ürünleri, Burlift emniyet ve mühendislik standartlarına göre imal edilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Standart olarak 5000 kg’a kadar farklı ebat ve hızlarda konfigürasyonlar mevcuttur.